Jak to funguje?

Společně s našimi partnery Asociací školních sportovních klubůČeskou obcí sokolskou letos pořádáme soutěž mezi lokálními dětskými a mládežnickými sportovními kluby a týmy pod hlavičkou AŠSK a Sokola po celém Česku.

Týmy byly rozděleny do mikroregionů stanovených polohou našich prodejen. Po první fázi registrace a následujícím on-line hlasování, ve kterém jste mohli podpořit svého vlastního favorita, přichází finálové kolo – hlasování přímo v prodejnách PENNY. Od 2.9. do 29.9. 2021 můžete svými hlasy podpořit svůj tým. Na základě vašich hlasů vyhlásíme na konci soutěže pořadí vítězných týmů z každého mikroregionu a odměníme je cenami v podobě finanční podpory a zdravé stravy pro jejich členy.

Sešlo se nám pár mikroregionů, kde se zaregistrovalo týmů méně. Mikroregiony s 1 týmem byly přiřazeny k sousedním mikroregionům stávajícím, kde jsme ale navýšili počet vítězů. Více informací o počtech postupujících v těchto mikroregionech naleznete v pravidlech soutěže "Kompletní pravidla".

Registrace

22.4. - 26.5.
2021

Online
hlasování

3.6. - 30.6.
2021

Hlasování
v prodejnách

2.9. - 29.9.
2021

Vyhlášení
vítězů

14.10.
2021


Hlasování v prodejnách PENNY.

Z on-line hlasování vzešli finalisté soutěže, které nyní můžete podpořit hlasováním přímo v prodejnách PENNY. Jak na to? Hlasování probíhá pomocí útržku z účtenky, který získáte za nákup v minimální hodnotě 100 Kč. Tento útržek vhoďte do hlasovacího boxu příslušného týmu, který je umístěn v prostoru za pokladnami prodejny PENNY.

Zajímá vás, které týmy postoupily do finále a ve kterých prodejnách pro ně můžete hlasovat? Pomocí vyhledávače zadejte PSČ nebo název vašeho města a podívejte se komu můžete dát hlas.O co se soutěží?

V každém mikroregionu PENNY odmění finalisty dle počtu získaných hlasů:

1. místo: finanční odměna 15.000 Kč

2. a 3. místo: finanční odměna 5.000 Kč   

zdravé produkty vlastních značek PENNY pro všechny finalisty.Přijďte podpořit svoje favority

Zjistěte, které kluby či týmy z Asociace školních sportovních klubů nebo České obce sokolské přímo z vašeho regionu postoupily do finálního kola, a podpořte je svými hlasy přímo v prodejnách PENNY.

Adresa klubu nebo týmu

Mikroregion:


Postupující týmy:

Zde došlo ke sloučení více mikroregionů, a proto v tomto mikro-regionu vyhlásíme 2x 1. místo, 1x 2. místo, 1x 3. místo

Zde došlo ke sloučení více mikroregionů, a proto v tomto mikro-regionu vyhlásíme 2x 1. místo, 2x 2. místo, 1x 3. místo

Zde došlo ke sloučení více mikroregionů, a proto v tomto mikro-regionu vyhlásíme 2x 1. místo, 2x 2. místo, 2x 3. místo

Prodejny PENNY, ve kterých můžete tyto týmy podpořit svými hlasy