Registrované kluby a týmy

název klubu nebo týmu město region
GYMNASTIKA PŘI 11.ZŠ Frýdek-Místek Dobrá, Frýdek – Místek, Frýdlant nad Ostravicí Detail
ZŠ Chrastava Chrastava Frýdlant, Hrádek nad Nisou, Chrastava Detail
ZŠ Bernartice Bernartice Milevsko, Tábor Detail
T.J. Sokol Sruby - fotbalový oddíl mládeže Sruby Holice, Choceň, Vysoké Mýto Detail
TJ ČZ Strakonice Strakonice Blatná, Březnice, Rožmitál pod Třemšínem Detail
T. J. Sokol Velké Bílovice Panthers Velké Bílovice Břeclav, Hodonín Detail
Sokolíci Kutná Hora Čáslav, Kutná Hora, Přelouč Detail
T.J.Sokol Telnice - miniházená Telnice Újezd u Brna, Šlapanice Detail
ZŠ Záhoří Záhoří Písek – Obchodní, Pražská; Týn nad Vltavou Detail
ZŠ Tachov Zárečná Tachov Bor, Planá, Tachov Detail
ŠSK při ZŠ a MŠ Habry Habry Havlíčkův Brod – Masarykova, U Cihláře; Chotěboř Detail
ŽŠ Kaplice, Školní 226 Kaplice Český Krumlov, Kaplice, Velešín Detail
Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál Bruntál Bruntál, Rýmařov, Vrbno pod Pradědem, Detail
TJ BMX Pardubice z.s. Pardubice I Pardubice – Karla IV., Jana Zajíce, Teplého Detail
JanKarešCLimbingTeam Praha 19 Praha 9 – Havířovská, Prosecká Detail
Dětské oddíly T.J. Sokol Plzeň - Doubravka Plzeň 4 Plzeň – Zábělská, Rokycany Detail
stolní tenis mládež TJ Sokol Žebrák Žebrák Beroun – Plzeňská, Třída Míru; Hořovice Detail
Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr Beroun – Plzeňská, Třída Míru; Hořovice Detail
Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr Beroun – Plzeňská, Třída Míru; Hořovice Detail
Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr Beroun – Plzeňská, Třída Míru; Hořovice Detail
Kroužek orientačního běhu při ZŠ Smetanova Chotěboř Chotěboř Havlíčkův Brod – Masarykova, U Cihláře; Chotěboř Detail
ZŠ Sokolnice Sokolnice Újezd u Brna, Šlapanice Detail
Sokol Judo Club Blatná Blatná Blatná, Březnice, Rožmitál pod Třemšínem Detail
Odbor všestrannosti Praha 4 Praha 4 – Budějovická, Hasova, Nad Lesním divadlem, U Staré pošty Detail
ZŠ Trhové Sviny Trhové Sviny Borovany; České Budějovice – Novohradská, Rudolfovská Detail
Sokol Staré Město Staré Město Dobrá, Frýdek – Místek, Frýdlant nad Ostravicí Detail
Školní sportovní klub při ZŠ Uherský Ostroh Uherský Ostroh Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
Základní škola a Mateřská škola Jalubí Jalubí Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
Centrum sportu při ŠSK ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou Ždírec nad Doubravou Havlíčkův Brod – Masarykova, U Cihláře; Chotěboř Detail
TJ SOKOL JAROMĚŘ jOSEFOV 2 Jaroměř Jaroměř – Na Cihelnách, Na Kameni Detail
TJ Sokol Holešov Holešov Holešov; Kroměříž – Albertova, Kaplanova Detail
Jižňáci Česká Lípa Česká Lípa, Doksy Detail
Gymnázium Olomouc-Hejčín Olomouc Olomouc – Dolní Hejčínská, Rooseveltova; Velká Bystřice Detail
Ck Dacom Pharma Kyjov Kyjov Bzenec, Kyjov Detail
TJ Kyjov - Stolní Tenis Kyjov Bzenec, Kyjov Detail
TJ Kyjov - Šachisté Přerov Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov Detail
TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL VALEČ N/A Detail
ZŠ a MŠ Brno, Kotlářská 4 Brno-střed Brno – Hviezdoslavova, Okružní, Žarošická Detail
Sportovní klub ZŠ Byšice Byšice Mělník – Mladoboleslavská 3750, Mladoboleslavská 3471 Detail
Základka Zbýšov Zbýšov Ivančice, Rosice Detail
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, p.o. Vyškov Ivanovice na Hané, Prostějov Detail
TJ Sokol Oplot Přeštice Klatovy, Sušice Detail
Mysločovice ZŠ Mysločovice Zlín – Bartošova, Okružní Detail
Rodiče a děti TJ Sokol Vlašim Vlašim Benešov, Vlašim Detail
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice Brtnice Jihlava, Třešť Detail
T.J. Sokol Kaplice Kaplice Český Krumlov, Kaplice, Velešín Detail
TJ Sokol Moravský Krumlov - oddíl sportovní gymnastiky Moravský Krumlov Moravský Krumlov, Znojmo Detail
Tj Sokol Bečov Bečov Most – Moskevská, Rudolická, Višňová Detail
TJ Sokol Blatná Divočáci Blatná Blatná, Březnice, Rožmitál pod Třemšínem Detail
Tělocvičná jednota Sokol Chotyně - rodiče s dětmi Chotyně Frýdlant, Hrádek nad Nisou, Chrastava Detail
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší Nová Ves pod Pleší Dobříš – Mírové nám., Za Pivovarem; Mníšek pod Brdy Detail
Centrum sportu při ZŠ Postoloprt - ŠSK při škole Postoloprty Louny – Josefa Fouska, Přemyslovců Detail
ŠSK DDM a ZŠ Smiřice Smiřice Hradec Králové – Akademika Bedrny, Labská louka, Pospíšilova Detail
Oddíl Florbalu Řepín Mělník – Mladoboleslavská 3750, Mladoboleslavská 3471 Detail
T. J. Sokol Domašín Vlašim Benešov, Vlašim Detail
Sportovní klub AŠSK Staré Město Staré Město Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
TAEKWONDO Zlín Zlín – Bartošova, Okružní Detail
T.J. Sokol Vysoký Újezd Vysoký Újezd Beroun – Plzeňská, Třída Míru; Hořovice Detail
Tělovýchovná jednota Sokol Kozmice, z.s. Kozmice Hlučín, Kravaře, Opava Detail
Tělocvičná jednota Sokol Uherský Brod Uherský Brod Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
ZŠ Palachova Ústí nad Labem – Neštěmická, Revoluční, Železničářská; Trmice Detail
Gymnázium Aš Aš; Cheb – Ašská, Riegrova Detail
Oddíl rodičů s dětmi České Budějovice Borovany; České Budějovice – Novohradská, Rudolfovská Detail
ZŠ Englišova 82, Opava Opava Hlučín, Kravaře, Opava Detail
TJ Sokol Satalice - dětské oddíly všestrannosti Praha-Satalice Praha 9 – Kolbenova, Náchodská, Poděbradská, Starokolínská Detail
TJ Sokol Líšnice - oddíl stolního tenisu Králíky, Letohrad, Žamberk Detail
Oddíl všestrannosti TJ Sokol I Prostějov Prostějov Ivanovice na Hané, Prostějov Detail
Vem Camará Capoeira Turnov Turnov Turnov, Železný Brod Detail
volejbal Satalice Praha-Satalice Praha 9 – Kolbenova, Náchodská, Poděbradská, Starokolínská Detail
TJ Sokol Kunvald Kunvald Králíky, Letohrad, Žamberk Detail
ZŠ Bučovice 711 Bučovice Bučovice, Rousínov, Slavkov u Brna Detail
ZŠ Buzulucká Teplice Teplice Teplice – Jateční, Masarykova tř., Plynárenská Detail
ŠSK Ostrava - Bělský Les Ostrava-jih Ostrava– Bedřicha Nikodéma, Horní; Vratimov Detail
TJ Sokol Hutisko - Solanec Hutisko-Solanec Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm Detail
ZŠ Unhošť Unhošť Hostivice, Praha 6 – Žalanského, Unhošť Detail
ZŠ ČSA Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí Soběslav, Veselí nad Lužnicí Detail
Školní sportovní klub při Gymnáziu Matyáše Lercha Brno-střed Brno – Bystrcká, Píškova Detail
ŠSK ZŠ Husova Tábor Tábor Milevsko, Tábor Detail
ZŠ náměstí Míru Nový Bor Nový Bor Cvikov, Nový Bor Detail
Obchodní akademie Česká Lípa Česká Lípa, Doksy Detail
Sokol Libice nad Cidlinou Libice nad Cidlinou Městec Králové, Nymburk, Poděbrady Detail
TJ Sokol Lovčičky Lovčičky Bučovice, Rousínov, Slavkov u Brna Detail
SDH Dolní Habartice (hasiči Dolní Habrtice) Dolní Habartice Česká Kamenice, Děčín Detail
Gymnázium a SOŠZE vyškov Vyškov Ivanovice na Hané, Prostějov Detail
TJ Sokol Rožnov pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm Detail
ZŠ Stupno Břasy Plzeň – Zábělská, Rokycany Detail
Majorettes Sokol Třebíč Třebíč Náměšť nad Oslavou; Třebíč – Pražská, Rafaelova Detail
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov Jihlava Jihlava, Třešť Detail
Filii - T.J. Sokol Hluboká nad Vltavou Hluboká nad Vltavou České Budějovice – Průběžná, Milady Horákové; Hluboká nad Vltavou Detail
T.J.Sokol Vsetín Vsetín Karolinka, Valašské Meziříčí, Vsetín Detail
ZŠ Velké Březno Velké Březno Ústí nad Labem – Neštěmická, Revoluční, Železničářská; Trmice Detail
ASK ČR SAK Karviná Karviná Karviná, Orlová, Petřvald Detail
Mažoretky Květinky T.J. Sokol Kladno Kladno Kladno – Americká, Arménská, Milady Horákové, Vítězná Detail
Atletický oddíl TJ Sokol Praha Královské Vinohrady Praha 2 Praha 1 – Revoluční, Praha 5 – Štefánikova Detail
T.J. Sokol Křelov Křelov-Břuchotín Olomouc – Dolní Hejčínská, Rooseveltova; Velká Bystřice Detail
ŠSK ZŠ Kralovice Kralovice Kralovice, Nové Strašecí, Rakovník Detail
ZŠ Lada Česká Lípa Česká Lípa Česká Lípa, Doksy Detail
Ranní ptáčata Mariánské Lázně Mariánské Lázně – Chebská, Tepelská; Toužim Detail
TJ Sokol Vítkovice oddíl zápasu Ostrava Ostrava – Rudná, Sokolská Detail
ZŠ Dobrovského Lanškroun Lanškroun Lanškroun, Ústí nad Orlicí Detail
TJ Sokol Libice nad Cidlinou Libice nad Cidlinou Městec Králové, Nymburk, Poděbrady Detail
Bolzano Tábor Šumperk – Temenická, Fialova; Zábřeh Detail
My jsme borci z České Vsi Česká Ves Hanušovice, Jeseník Detail
Lesňák Zlín Zlín – Bartošova, Okružní Detail
6.ZŠ Cheb Cheb Aš; Cheb – Ašská, Riegrova Detail
Školní sportovní klub AŠSK při Gymnáziu Komenského 4, Znojmo Znojmo Moravský Krumlov, Znojmo Detail
TJ Sokol Nusle - basketbal Praha 4 Praha 4 – Budějovická, Hasova, Nad Lesním divadlem, U Staré pošty Detail
TJ Sokol Horní Ředice Horní Ředice Holice, Choceň, Vysoké Mýto Detail
12. ZŠ BRJANSKÁ Kladno Kladno – Americká, Arménská, Milady Horákové, Vítězná Detail
TJ Sokol Brno - Horní Heršpice Brno-jih Brno – Bystrcká, Píškova Detail
Tělocvičná jednota Sokol Lukavice - oddíl všestrannosti cvičení dětí Lukavice Králíky, Letohrad, Žamberk Detail
Základní škola Dobré Dobré Dobruška, Nové Město nad Metují Detail
SPŠ Vlašim Vlašim Benešov, Vlašim Detail
Sportovní gymnastika Krnov Krnov Bruntál, Rýmařov, Vrbno pod Pradědem, Detail
ZŠ Velké Březno Velké Březno Ústí nad Labem – Neštěmická, Revoluční, Železničářská; Trmice Detail
Demlovka Jihlava Jihlava, Třešť Detail
Oddíl Všestrannosti T.J.Sokol České Meziříčí České Meziříčí Dobruška, Nové Město nad Metují Detail
TSK Dynamik, z.s. Lysá nad Labem Benátky nad Jizerou, Milovice Detail
T.J. Sokol Spořilov oddíl všestrannosti žákyň Praha 4 Praha 4 – Bohůňova, Matůškova, Vídeňská Detail
Základní škola Drmoul Drmoul Mariánské Lázně – Chebská, Tepelská; Toužim Detail
Tégéemko Zlín Zlín Zlín – Bartošova, Okružní Detail
Šsk ZŠ Husova Ústí nad Labem-Neštěmice Ústí nad Labem – Neštěmická, Revoluční, Železničářská; Trmice Detail
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, p. o. Brno-střed Brno – Hviezdoslavova, Okružní, Žarošická Detail
ŠKOLNÍ SPORTOVNÍ KLUB PŘI ZŠ VIDEČSKÁ Rožnov pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm Detail
T.J. Sokol Mnichovo Hradiště Mnichovo Hradiště Bělá pod Bezdězem, Mnichovo Hradiště Detail
T. J. SOKOL Čertovka Praha 1 Praha 6 – Terronská; Praha 7 – Dělnická, Holešovická tržnice Detail
Dům dětí a mládeže, Nový bydžov - Hokej Nový Bydžov Chlumec nad Cidlinou; Nový Bydžov – Jana Maláta, Revoluční Detail
Dům dětí a mládeže, Nový Bydžov - Judo Nový Bydžov Chlumec nad Cidlinou; Nový Bydžov – Jana Maláta, Revoluční Detail
Dům dětí a mládeže, Nový Bydžov - Fotbal Nový Bydžov Chlumec nad Cidlinou; Nový Bydžov – Jana Maláta, Revoluční Detail
Základní škola a Mateřská škola Tučapy Tučapy Soběslav, Veselí nad Lužnicí Detail
SK Klášterák Tábor Milevsko, Tábor Detail
KLUBÍČKA BECHYNĚ Bechyně Milevsko, Tábor Detail
2. ZŠ Cheb Cheb Aš; Cheb – Ašská, Riegrova Detail
ŠSK AŠSK při Základní škole Mladá Vožice Mladá Vožice Milevsko, Tábor Detail
ZŠ Skalná Skalná Aš; Cheb – Ašská, Riegrova Detail
OA Neveklov Neveklov Benešov, Vlašim Detail
Taneční klub KAT Zbraslav Praha Černošice, Praha 5 – Věštínská, Řevnice Detail
TGA Chomutov Kadaň Kadaň, Klášterec nad Ohří Detail
ŠSK GPdC Tábor Tábor Milevsko, Tábor Detail
ZŠ TGM Blansko Blansko Blansko, Letovice Detail
Sportovní hry Praha Praha 1 – Revoluční, Praha 5 – Štefánikova Detail
Sportuj ve škole Praha Praha 1 – Revoluční, Praha 5 – Štefánikova Detail
ZŠ Školní strážnice Strážnice Strážnice, Veselí nad Moravou Detail
ZŠ Brána jazyků Praha Praha 1 – Revoluční, Praha 5 – Štefánikova Detail
Základní škola Mojžíř Ústí nad Labem-Neštěmice Ústí nad Labem – Neštěmická, Revoluční, Železničářská; Trmice Detail
ŠSK DDM Stod Stod Dobřany, Holýšov, Stod Detail
Střední škola České Velenice České Velenice Suchdol nad Lužnicí; Třeboň – U Francouzů, Detail
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor Tábor Milevsko, Tábor Detail
ZŠ a MŠ Sezimovo ústí, 9. května 489 Sezimovo Ústí Milevsko, Tábor Detail
ŠSK při základní škole s rozšířenou výukou hudební výchovy Teplice, Maršovská Teplice Teplice – Jateční, Masarykova tř., Plynárenská Detail
Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ Rabasova Ústí nad Labem-Severní Terasa Ústí nad Labem – Neštěmická, Revoluční, Železničářská; Trmice Detail
Gymnázium Benešov Benešov Benešov, Vlašim Detail
ASŠK ZŠ Choustník Choustník Milevsko, Tábor Detail
ZŠ Soběslav Komenského Soběslav Soběslav, Veselí nad Lužnicí Detail
Draci Opařany Opařany Milevsko, Tábor Detail
Dražice Dražice Milevsko, Tábor Detail
ZŠ Tábor, Zborovská 2696 Tábor Milevsko, Tábor Detail
TJ Sokol Plzeň-Letná Plzeň 4 Plzeň – Zábělská, Rokycany Detail
Golf klub Automotodrom Brno Brno-Žebětín Brno – Bystrcká, Píškova Detail
ŠSK při ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 777 p. o. Uherské Hradiště Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
ŠSK Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov Krupka Dubí, Krupka Detail
TJ Sokol Kobylisy II Praha 8 Praha 8 – Hnězdenská, Jablonecká, Lodžská, Maškova Detail
Tj SOKOL Drahanovice Drahanovice Olomouc – Dolní Hejčínská, Rooseveltova; Velká Bystřice Detail
T.J. Sokol Bílovice nad Svitavou Bílovice nad Svitavou Újezd u Brna, Šlapanice Detail
Sokol I Prostějov oddíl Judo Prostějov Ivanovice na Hané, Prostějov Detail
Tj Sokol KOBEŘICE u Brna Kobeřice u Brna Bučovice, Rousínov, Slavkov u Brna Detail
Tělocvičná jednota Sokol Náklo Náklo Litovel, Šternberk, Uničov Detail
ŠSK ZŠ Mutěnice Mutěnice Břeclav, Hodonín Detail
AC Čejkovice Čejkovice Břeclav, Hodonín Detail
TJ Sokol Brno Židenice, oddíl moderní gymnastiky Brno-Židenice Brno – Hviezdoslavova, Okružní, Žarošická Detail
Tělocvičná jednota Sokol Hlubočepy Praha 5 Praha 1 – Revoluční, Praha 5 – Štefánikova Detail
T.J. Sokol Nová Ves u Chotěboře Nová Ves u Chotěboře Havlíčkův Brod – Masarykova, U Cihláře; Chotěboř Detail
Sokol Černiv Černiv Libochovice, Lovosice Detail
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 Blansko Blansko, Letovice Detail
Tělovýchovná jednota Sokol Šitbořice Šitbořice Hustopeče, Židlochovice Detail
Oddíl sportovní gymnastiky Sokol Praha Vršovice Praha 10 Praha 4 – Budějovická, Hasova, Nad Lesním divadlem, U Staré pošty Detail
Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace Tvrdonice Břeclav, Hodonín Detail
ZŠ Bratislavská Varnsdorf Varnsdorf Rumburk, Šluknov Detail
ZŠ a MŠ Červené Pečky Červené Pečky Kolín – Benešova, V Opletkách; Týnec nad Labem Detail
All Stars mažoretky TJ Sokol Turnov Turnov Turnov, Železný Brod Detail
Školní sportovní klub při ZŠ Bratčice Bratčice Hustopeče, Židlochovice Detail
ZŠ Rudolfa Koblice Kadaň Kadaň, Klášterec nad Ohří Detail
ZŠ Spálov Spálov Fulnek, Odry, Vítkov Detail
SOŠPO Prostějov Prostějov Ivanovice na Hané, Prostějov Detail
sportovní klub SŠIEŘ Rožnov p/R Rožnov pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm Detail
ZŠ a MŠ Domažlice Domažlice Domažlice – Husova, Švabinského; Horšovský Týn Detail
SŠTE Brno Brno-Černovice Brno – Hviezdoslavova, Okružní, Žarošická Detail
TJ Sokol Kateřinice, z.s. Kateřinice Kopřivnice – Obránců míru, Husova; Příbor Detail
ISŠA BRNO Brno-Královo Pole Brno – Hviezdoslavova, Okružní, Žarošická Detail
A.S.G.O.T Praha 14 Praha 9 – Kolbenova, Náchodská, Poděbradská, Starokolínská Detail
ZŠ Krucemburk Krucemburk Havlíčkův Brod – Masarykova, U Cihláře; Chotěboř Detail
Sokol Dubňany Dubňany Břeclav, Hodonín Detail
TJ Sokol Bohdalice Bohdalice-Pavlovice Ivanovice na Hané, Prostějov Detail
Sportuj ve škole Čerčany Benešov, Vlašim Detail
TJ Sokol Brno 1, oddíl šermu Brno-střed Brno – Hviezdoslavova, Okružní, Žarošická Detail
Tj sokol Šlapanice Šlapanice Újezd u Brna, Šlapanice Detail
TJ Sokol Písek - oddíl házené Písek Písek – Obchodní, Pražská; Týn nad Vltavou Detail
Sportuj ve škole Opočno Dobruška, Nové Město nad Metují Detail
AŠSK při ZŠ Česká, Liberec Liberec Liberec – Letná, Na Žižkově Detail
BPA Praha Praha 9 – Kolbenova, Náchodská, Poděbradská, Starokolínská Detail
eMko Jeseník Hanušovice, Jeseník Detail
ZŠ a MŠ Velká Losenice, příspěvková organizace Velká Losenice Žďár nad Sázavou – Brněnská, Strojírenská Detail
ZŠ Vejrostova 1, 63500 Brno Brno-Bystrc Brno – Bystrcká, Píškova Detail
SOSFM Frýdek-Místek Dobrá, Frýdek – Místek, Frýdlant nad Ostravicí Detail
T.J. Sokol Maxičky Děčín Česká Kamenice, Děčín Detail
Rodiče s dětmi, mladší žáci a žákyně Hodslavice Kopřivnice – Obránců míru, Husova; Příbor Detail
TJ Sokol Železný Brod Železný Brod Turnov, Železný Brod Detail
Pražské mažoretky, T. J. Sokol Vysočany Praha 9 Praha 9 – Kolbenova, Náchodská, Poděbradská, Starokolínská Detail
KVA-35620 Krajková Kynšperk nad Ohří; Sokolov – Boženy Němcové, Závodu Míru Detail
ZŠ a MŠ Píšť Píšť Hlučín, Kravaře, Opava Detail
ZŠ Bystřice Bystřice Jablunkov; Třinec – Jabluňkovská, Lidická Detail
TK DANCERS 4 YOU Z.S. Praha 9 Praha 9 – Kolbenova, Náchodská, Poděbradská, Starokolínská Detail
ZŠ a Mš Březno Březno Chomutov – Bezručova, Pod Strážištěm Detail
ZŠ Otokara Březiny Jaroměřice nad Rokytnou Jaroměřice nad Rokytnou Jemnice, Moravské Budějovice Detail
ZŠ a MŠ Brno, Jihomoravské náměstí 2, p.o. Slatina Brno – Hviezdoslavova, Okružní, Žarošická Detail
Školní sportovní klub při SŠ Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž Kroměříž Holešov; Kroměříž – Albertova, Kaplanova Detail
Oddíl sportovní gymnastiky T.J. Sokol Vysoké Mýto Vysoké Mýto Holice, Choceň, Vysoké Mýto Detail
FZŠ MEZI ŠKOLAMI 2322 Praha 5 Praha 1 – Revoluční, Praha 5 – Štefánikova Detail
T. J. Sokol Říčany a Radošovice - rokenrol Říčany Mukařov, Říčany Detail
Základní a Mateřská škola Voděrady, okres Rychnov nad Kněžnou Voděrady Kutná Hora, Rychnov nad Kněžnou, Vamberk Detail
AŠSK Základní škola Karla Vokáče Strašice, okres Rokycany Strašice Plzeň – Zábělská, Rokycany Detail
ŠSK ZŠ K. Klíče Hostinné Hostinné Hostinné; Vrchlabí – A. Jiráska, Nádražní Detail
ŠSK při ZŠ Klášterec nad Orlicí Klášterec nad Orlicí Králíky, Letohrad, Žamberk Detail
ZŠ TGM BOJKOVICE Bojkovice Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
ŠSK ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
ZŠ a MŠ Prameny Karviná Karviná Karviná, Orlová, Petřvald Detail
ŠSK při ZŠ Ladova Litoměřice Litoměřice – Marie Majerové, Marie Pomocné; Štětí Detail
ŠSK Tábor, Helsinská Tábor Milevsko, Tábor Detail
HK MD Šumperk Šumperk Šumperk – Temenická, Fialova; Zábřeh Detail
SŠ letecká Kunovice Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
ZŠ Holzova Brno-Líšeň Brno – Hviezdoslavova, Okružní, Žarošická Detail
ŠSK Frýdek-Místek, Lískovec Frýdek-Místek Dobrá, Frýdek – Místek, Frýdlant nad Ostravicí Detail
ZŠ a MŠ Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace Brno-sever Brno – Hviezdoslavova, Okružní, Žarošická Detail
Školní sportovní klub ZŠ a MŠ Dolní Lánov Dolní Lánov Hostinné; Vrchlabí – A. Jiráska, Nádražní Detail
ZŠ BECHYNĚ Bechyně Milevsko, Tábor Detail
TJ Sokol Brno - Juliánov Brno-Židenice Brno – Hviezdoslavova, Okružní, Žarošická Detail
Školní sportovní klub při ZŠ Uherský Ostroh Uherský Ostroh Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
Tělocvičná jednota Sokol Třemošná Třemošná Plzeň – Gerská, Lidická; Třemošná Detail
Sportuj ve škole ZŠ Jarošov Uherské Hradiště Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
ZŠ a MŠ Suchá Loz Suchá Loz Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
ŠSK při ZŠ Výpracbtice Výprachtice Lanškroun, Ústí nad Orlicí Detail
ZŠ a MŠ Herálec Herálec Žďár nad Sázavou – Brněnská, Strojírenská Detail
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem Blatnice pod Svatým Antonínkem Strážnice, Veselí nad Moravou Detail
Školní sportovní klub ZŠ nám. A. Jiráska Lanškroun Lanškroun Lanškroun, Ústí nad Orlicí Detail
Gymnázium Třebíč Třebíč Náměšť nad Oslavou; Třebíč – Pražská, Rafaelova Detail
Základní a Mateřská škola Beňov Beňov Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov Detail
ŠSK Police nad Metují Police nad Metují Broumov, Police nad Metují Detail
Střílky Střílky Holešov; Kroměříž – Albertova, Kaplanova Detail
ZŠ a MŠ Buchlovice Buchlovice Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
ZŠ I. Sekaniny, Ostrava - Poruba Ostrava Ostrava– Bedřicha Nikodéma, Horní; Vratimov Detail
ZŠ Vratimov, Datyňská 690 Vratimov Ostrava– Bedřicha Nikodéma, Horní; Vratimov Detail
PHA15006 Praha 13 Praha 1 – Revoluční, Praha 5 – Štefánikova Detail
AŠSK Prušánky Prušánky Břeclav, Hodonín Detail
Školní klub ZŠ Planá nad lužnicí Planá nad Lužnicí Milevsko, Tábor Detail
ZŠ Krumsín Krumsín Ivanovice na Hané, Prostějov Detail
ŠSK DDM Stod Stod Dobřany, Holýšov, Stod Detail
Střední škola gastronomie, farmářství a služeb Jeseník Jeseník Hanušovice, Jeseník Detail
Sportovní krasobruslařský klub Mariánské Lázně, z.s. Karlovy Vary Karlovy Vary – Frimlova, Stará Kysibelská, Západní Detail
sportovní klub Hořepník Pelhřimov, Židlochovice Detail
Dorostenky Sokol Dobřív Dobřív Plzeň – Zábělská, Rokycany Detail
TJ. Sokol Staré Město - Náchod Náchod Česká Skalice; Náchod – Běloveská, Pražská Detail
Fotbalová školička Václava Brůny T.J. Sokol Dolní Újezd Dolní Újezd Litomyšl, Svitavy Detail
AFK Pečky U9 Pečky Český Brod, Kostelec nad Černými Lesy, Pečky Detail
TJ Sokol Poděbrady oddíl sportovní gymnastiky Poděbrady Městec Králové, Nymburk, Poděbrady Detail
E.M.Dancers Břeclav Fintajslova 2379, 690 02 Břeclav, Česko Detail
ŠKOLNÍ SPORTOVNÍ KLUB ZŠ Liberecká 26, JABLONEC NAD NISOU Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou – Ivana Olbrachta, Palackého; Tanvald Detail
ZŠ Slovanka Česká Lípa Česká Lípa Česká Lípa, Doksy Detail
sportovní klubSDH Senec - Soptíci Senec Kralovice, Nové Strašecí, Rakovník Detail
FK Český Lev, Neštěmice Ústí nad Labem-Neštěmice Ústí nad Labem – Neštěmická, Revoluční, Železničářská; Trmice Detail
Gymnastika II. Vlašim Vlašim Benešov, Vlašim Detail
TJ Sokol Nevšová Slavičín Brumov-Bylnice, Valašské Klobouky Detail
SK Bylnice Brumov-Bylnice Brumov-Bylnice, Valašské Klobouky Detail
Sk Marila Votice Votice Sedlčany, Votice Detail
Sokol Suchdol nad Lužnicí Suchdol nad Lužnicí Suchdol nad Lužnicí; Třeboň – U Francouzů, Detail
ŠKOLNÍ SPORTOVNÍ KLUB ŠESTKA SOKOLOV Sokolov Kynšperk nad Ohří; Sokolov – Boženy Němcové, Závodu Míru Detail
TGJ Brno - Židenice Brno-Židenice Brno – Hviezdoslavova, Okružní, Žarošická Detail
Všestrannost pro předškoláky - cvičíme se sokolíkem Pepíkem Dalešice Náměšť nad Oslavou; Třebíč – Pražská, Rafaelova Detail
TJ Sokol Litoměřice Litoměřice Litoměřice – Marie Majerové, Marie Pomocné; Štětí Detail
T.J. Sokol Pyšely - GymPyš Pyšely Benešov, Vlašim Detail
Taneční centrum Z.I.P Písek Písek Písek – Obchodní, Pražská; Týn nad Vltavou Detail
Sokolská všestrannost- sportovní gymnastika Boršov nad Vltavou Borovany; České Budějovice – Novohradská, Rudolfovská Detail
Základní škola Bochoř Bochoř Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov Detail
Sokol Holubice 1905 Holubice Hostivice, Praha 6 – Žalanského, Unhošť Detail
TJ Sokol Hevlín, z. s. Hevlín Moravský Krumlov, Znojmo Detail
ŠSK ZŠ Mládeže, Znojmo Znojmo Moravský Krumlov, Znojmo Detail
TJ Sokol Hradec Králové Hradec Králové Hradec Králové – Akademika Bedrny, Labská louka, Pospíšilova Detail
ŠSK AŠSK Active SVČ Žďár nad Sázavou, pobočný spolek Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou – Brněnská, Strojírenská Detail
Lakros Sokol Zbraslav Praha Černošice, Praha 5 – Věštínská, Řevnice Detail
Florbal Sokol Rudná Rudná Hostivice, Praha 6 – Žalanského, Unhošť Detail
Gymnastický tým Petřkovice Ostrava Ostrava – Rudná, Sokolská Detail
Školní sportovní klub ZŠ Benešov, Na Karlově 372 Benešov Benešov, Vlašim Detail
Aerobik junior Sokol Moravské Budějovice Moravské Budějovice Jemnice, Moravské Budějovice Detail
Gymnastika Sokol Moravské Budějovice Moravské Budějovice Jemnice, Moravské Budějovice Detail
ZŠ Východní Varnsdorf Varnsdorf Rumburk, Šluknov Detail
ZŠ Východní Varnsdorf Varnsdorf Rumburk, Šluknov Detail
ZŠ a MŠ vír Vír Bystřice nad Pernštejnem, Nové Město na Moravě Detail
TJ Sokol Sokolnice Sokolnice Újezd u Brna, Šlapanice Detail
FK Turnov z.s. Turnov Turnov, Železný Brod Detail
TJ Sokol Černíkovice Černíkovice Kutná Hora, Rychnov nad Kněžnou, Vamberk Detail
Dance Emotion #nevynechas Ondřejov Mukařov, Říčany Detail
JERGYM Liberec Liberec Liberec – Letná, Na Žižkově Detail
ŠSK Bílovec Bílovec Bílovec, Studénka Detail
Tělovýchovná jednota Internacional Petrovice Petrovice u Karviné Karviná, Orlová, Petřvald Detail
Capoeira České Budějovice Borovany; České Budějovice – Novohradská, Rudolfovská Detail
Tělocvičná jednota Sokol Jižní svahy Zlín - 5 Zlín Zlín – Bartošova, Okružní Detail
T.J. Sokol Police nad Metují Broumov, Police nad Metují Detail
TJ Sokol Roztoky Roztoky Hostivice, Praha 6 – Žalanského, Unhošť Detail
TJ Sokol Nové Veselí Nové Veselí Žďár nad Sázavou – Brněnská, Strojírenská Detail
ŠSK ZŠ Jana Babáka Brno-Žabovřesky Brno – Bystrcká, Píškova Detail
Kuřimští Sokolíci Kuřim Kuřim, Tišnov Detail
Tělocvičná jednota Sokol Louny Louny Podbořany, Žatec Detail
Školní sportovní klub v Janově nad Nisou Janov nad Nisou Jablonec nad Nisou – Ivana Olbrachta, Palackého; Tanvald Detail
ZŠ Mostiště Velké Meziříčí Velké Meziříčí – K Novému nádraží 2014, K Novému nádraží 2059/6 Detail
TJ Sokol Sedlčany Sedlčany Sedlčany, Votice Detail
Akrobatický oddíl Sokol Pražský Praha 2 Praha 1 – Revoluční, Praha 5 – Štefánikova Detail
SK Velké Albrechtice z.s. Velké Albrechtice Bílovec, Studénka Detail
ZŠ Sokolov, Běžecká Sokolov Kynšperk nad Ohří; Sokolov – Boženy Němcové, Závodu Míru Detail
Karate TJ Sokol Dymokury Dymokury Městec Králové, Nymburk, Poděbrady Detail
Školní sportovní klub při ZŠ Butovická Studénka Kopřivnice – Obránců míru, Husova; Příbor Detail
T.J. Sokol Říčany a Radošovice - Všestrannost - žactvo Říčany Mukařov, Říčany Detail
TJ Sokol Třebechovice pod Orebem žákyně Třebechovice pod Orebem Kostelec nad Orlicí, Třebechovice pod Orebem, Týniště nad Orlicí Detail
ŠSK WOLVES NIVNICE Nivnice Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
T.J.Sokol Jablůnka-Pržno Jablůnka Karolinka, Valašské Meziříčí, Vsetín Detail
ZŠ Štítina Štítina Hlučín, Kravaře, Opava Detail
ZŠ A MŠ SUCHDOL NAD ODROU, příspěvková organizace Suchdol nad Odrou Kopřivnice – Obránců míru, Husova; Příbor Detail
Český veslařský klub Praha Praha 4 Praha 4 – Budějovická, Hasova, Nad Lesním divadlem, U Staré pošty Detail
TJ SOKOL RAČICE Račice-Pístovice Ivanovice na Hané, Prostějov Detail
ŠSK AŠSK při ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice Hodslavice Kopřivnice – Obránců míru, Husova; Příbor Detail
Teamgym Sokol Napajedla Napajedla Zlín – Bartošova, Okružní Detail
SK ZŠ CHORYNĚ Choryně Karolinka, Valašské Meziříčí, Vsetín Detail
TJ Sokol Olšany Olšany u Prostějova Ivanovice na Hané, Prostějov Detail
Sportovní klub COPky Sezimovo Ústí Milevsko, Tábor Detail
TJ Sokol Blovice Blovice Blovice, Přeštice Detail
Atletika TJ Sokol Žamberk Žamberk Králíky, Letohrad, Žamberk Detail
Florbal Lichnov Lichnov Bruntál, Rýmařov, Vrbno pod Pradědem, Detail
Tělocvičná jednota Sokol Lhotka Praha 4 Praha 4 – Budějovická, Hasova, Nad Lesním divadlem, U Staré pošty Detail
Aerobik Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou Strážnice, Veselí nad Moravou Detail
Pinčes Hora Krásná Hora nad Vltavou Sedlčany, Votice Detail
TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL MĚCHOLUPY Měcholupy Podbořany, Žatec Detail
TJ Sokol Vysoká u Mělníka Vysoká Mělník – Mladoboleslavská 3750, Mladoboleslavská 3471 Detail
TJ Sokol Libochovany,z.s. Libochovany Litoměřice – Marie Majerové, Marie Pomocné; Štětí Detail
T. J. Sokol Unhošť Unhošť Hostivice, Praha 6 – Žalanského, Unhošť Detail
ŠSK Hostýnská Praha 10 Praha 10 Praha 3 – Malešická; Praha 10 – Vinohradská, Vršovická, Žirovnická Detail
Zš Arménská 21 Bohunice Brno – Bystrcká, Píškova Detail
ZŠ Kněževes Kněževes Kralovice, Nové Strašecí, Rakovník Detail
Florbal Náchod z.s. Náchod Česká Skalice; Náchod – Běloveská, Pražská Detail
TJ Sokol Kolín - sportovní gymnastika Kolín Kolín – Benešova, V Opletkách; Týnec nad Labem Detail
T.J.Sokol Horní Bříza Horní Bříza Plzeň – Gerská, Lidická; Třemošná Detail
ZŠ a MŠ Starý Kolín Starý Kolín Kolín – Benešova, V Opletkách; Týnec nad Labem Detail
ASŠK Bohumín Bohumín Bohumín, Rychvald Detail
Mládež Sbor dobrovoůlných hasičů Horní Staré Město Trutnov Trutnov Trutnov – Horská 92, Horská 571; Úpice Detail
Šprti Mutěnice Mutěnice Břeclav, Hodonín Detail
T.J. Sokol Čimice Praha 8 Praha 8 – Hnězdenská, Jablonecká, Lodžská, Maškova Detail
TJ Sokol Bělá pod Bezdězem Bělá pod Bezdězem Bělá pod Bezdězem, Mnichovo Hradiště Detail
Tělocvičná jednota Sokol Radvanice - Bartovice Ostrava Ostrava – Hladnovská, Těšínská Detail
PREZIOSO Sokol Blatná Blatná Blatná, Březnice, Rožmitál pod Třemšínem Detail
Tj Sokol Vrbno pod Pradědem Vrbno pod Pradědem Bruntál, Rýmařov, Vrbno pod Pradědem, Detail
TJ Sokol Dolní Kalná Dolní Kalná Hostinné; Vrchlabí – A. Jiráska, Nádražní Detail
GK TJ SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK Frýdek-Místek Dobrá, Frýdek – Místek, Frýdlant nad Ostravicí Detail
Fbc sokol komarov Komárov Beroun – Plzeňská, Třída Míru; Hořovice Detail
Tělocvičná jednota Sokol Žabeň Žabeň Dobrá, Frýdek – Místek, Frýdlant nad Ostravicí Detail
Tělocvičná jednota Sokol Luleč Luleč Ivanovice na Hané, Prostějov Detail
SH ČMS-SDH Dubicko Dubicko Šumperk – Temenická, Fialova; Zábřeh Detail
TJ Sokol Kralovice, z.s Kralovice Kralovice, Nové Strašecí, Rakovník Detail
T. J. Sokol Hora Svaté Kateřiny Hora Svaté Kateřiny Litvínov – Jiráskova, U Bílého sloupu Detail
Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Rosic, z.s., AURA mažoretky Újezd u Rosic Ivančice, Rosice Detail
T.J.Sokol Valašské Meziříčí R a D Valašské Meziříčí Karolinka, Valašské Meziříčí, Vsetín Detail
T. J. Sokol Ústí nad Labem Ústí nad Labem-město Ústí nad Labem – Neštěmická, Revoluční, Železničářská; Trmice Detail
Sokol Terezín TFA junior Terezín Litoměřice – Marie Majerové, Marie Pomocné; Štětí Detail
TJ Sokol Mnichovo Hradiště- oddíl TASK Impuls Mnichovo Hradiště Bělá pod Bezdězem, Mnichovo Hradiště Detail
Karate MSK Sokol Pardubice Pardubice I Pardubice – Karla IV., Jana Zajíce, Teplého Detail
Sokol Mšené-lázně Mšené-lázně Roudnice nad Labem – Alej 17. listopadu, Hornická Detail
ŠSK Lilie (PAR56818) Litomyšl Litomyšl, Svitavy Detail
BC Benedikt Most Most Most – Moskevská, Rudolická, Višňová Detail
TJ Sokol Velké Meziříčí - minižáci Velké Meziříčí Velké Meziříčí – K Novému nádraží 2014, K Novému nádraží 2059/6 Detail
Gymnastika PRUŽINKY Frýdek-Místek Dobrá, Frýdek – Místek, Frýdlant nad Ostravicí Detail
TJ Sokol Pečky žákyně U14 Pečky Český Brod, Kostelec nad Černými Lesy, Pečky Detail
T.J. Sokol Šestajovice Šestajovice Čelákovice, Úvaly Detail
AŠSK, Školní sportovní klub při Gymnáziu Petra Bezruče Frýdek-Místek Dobrá, Frýdek – Místek, Frýdlant nad Ostravicí Detail
T.J.Sokol Podomí Podomí Ivanovice na Hané, Prostějov Detail
Microsoft Talo Bystřice pod Hostýnem Holešov; Kroměříž – Albertova, Kaplanova Detail
T.J. Sokol Kampa Praha 1 Praha 6 – Terronská; Praha 7 – Dělnická, Holešovická tržnice Detail
Tj Sokol Nusle Praha 4 Praha 4 – Budějovická, Hasova, Nad Lesním divadlem, U Staré pošty Detail
2BC Break Dance Kroměříž Holešov; Kroměříž – Albertova, Kaplanova Detail
Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ Výsluní Uh. Brod, pobočný spolek Uherský Brod Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
TJ Sokol Vrané nad Vltavou I. Vrané nad Vltavou Praha 4 – Budějovická, Hasova, Nad Lesním divadlem, U Staré pošty Detail
Školní sportovní klub ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora, Rychnov nad Kněžnou, Vamberk Detail
Pd1z Vrbno pod Pradědem Bruntál, Rýmařov, Vrbno pod Pradědem, Detail
SHC Maloměřice Brno-Maloměřice a Obřany Brno – Hviezdoslavova, Okružní, Žarošická Detail
Tělocvičná jednota Sokol Blížkovice Blížkovice Moravský Krumlov, Znojmo Detail
ZŠ a MŠ Deštné v O. h. Deštné v Orlických horách Dobruška, Nové Město nad Metují Detail
Chang ZŠ Husitská Nová Paka Hořice, Jičín, Nová Paka Detail
ZŠ Sion Hradec Králové Hradec Králové Hradec Králové – Akademika Bedrny, Labská louka, Pospíšilova Detail
Gymnastika, T. J. Sokol Vysočany Praha 9 Praha 9 – Kolbenova, Náchodská, Poděbradská, Starokolínská Detail
SK.DĚTEM,z.s. Krnov Bruntál, Rýmařov, Vrbno pod Pradědem, Detail
TJ Sokol Dobříš Dobříš Dobříš – Mírové nám., Za Pivovarem; Mníšek pod Brdy Detail
Školní sportovní klub 1.ZŠ Sedlčany Sedlčany Sedlčany, Votice Detail
Tým minižáků BK Klatovy Klatovy Klatovy, Sušice Detail
Tělocvičná jednota Sokol Radostice, Sportovní oddíl pro děti Radostice Ivančice, Rosice Detail
ZŠ Chodová Planá + TJ Slavoj Chodová Planá Chodová Planá Bor, Planá, Tachov Detail
Tělocvičná jednota Sokol Opava Opava Hlučín, Kravaře, Opava Detail
ZŠ Hejnice Hejnice Frýdlant, Hrádek nad Nisou, Chrastava Detail
Hokejový klub Jičín Jičín Hořice, Jičín, Nová Paka Detail
Horolezecký klub Ostaš Police nad Metují Broumov, Police nad Metují Detail
Fotbalový klub Slavoj Kladno, z.s. Kladno Kladno – Americká, Arménská, Milady Horákové, Vítězná Detail
TS Dancestyle Sokol Moravská Ostrava 1 Moravská Ostrava a Přívoz Ostrava – Rudná, Sokolská Detail
Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ Očovská Hodonín, pobočný spolek Hodonín Břeclav, Hodonín Detail
Cyklistický klub TJ SOKOL SMOLKOV Háj ve Slezsku Hlučín, Kravaře, Opava Detail
T.J. Sokol Přerov Přerov Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov Detail
T.J.Sokol Padochov Oslavany Ivančice, Rosice Detail
Školní sportovní klub při ZŠ Velvary, pobočný spolek (Centrum sportu) Velvary Kralupy nad Vltavou – Chmelova, Mostní; Slaný Detail
Tělocvičná jednota Sokol Nové Dvory Nové Dvory Čáslav, Kutná Hora, Přelouč Detail
TJ Sokol Votice - oddíl florbalu Votice Sedlčany, Votice Detail
Oddíl žactva Krásná Hora nad Vltavou Sedlčany, Votice Detail
Oddíl rodičů a dětí a předškolních dětí Krásná Hora nad Vltavou Sedlčany, Votice Detail
TJ Sokol Kopřivnice, Gymnastický klub Kopřivnice Kopřivnice – Obránců míru, Husova; Příbor Detail
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí, z.s. Jablonné v Podještědí Frýdlant, Hrádek nad Nisou, Chrastava Detail
Atletický oddíl TJ Sokol Doudleby nad Orlicí Doudleby nad Orlicí Kostelec nad Orlicí, Třebechovice pod Orebem, Týniště nad Orlicí Detail
ZŠ Sebranice - fotbal Sebranice Litomyšl, Svitavy Detail
Tělocvičná jednota Sokol Ostroměř Ostroměř Hořice, Jičín, Nová Paka Detail
Barevka Varnsdorf Rumburk, Šluknov Detail
ŠSK SPŠ stavební Hradec Králové Hradec Králové Hradec Králové – Akademika Bedrny, Labská louka, Pospíšilova Detail
ÚAMK BMX Studénka Studénka Kopřivnice – Obránců míru, Husova; Příbor Detail
T.J.Sokol Hodkovičky Praha 4 Praha 4 – Budějovická, Hasova, Nad Lesním divadlem, U Staré pošty Detail
Rakety Vendryně Jablunkov; Třinec – Jabluňkovská, Lidická Detail
ŠKOLNÍ SPORTOVNÍ KLUB MELČ Melč Hlučín, Kravaře, Opava Detail
Florbalistky a florbalisté Gymnázia Chotěboř Chotěboř Havlíčkův Brod – Masarykova, U Cihláře; Chotěboř Detail
TJ Sokol Střelice Střelice Ivančice, Rosice Detail
TJ Rozvoj Trstěnice, z.s. Mariánské Lázně 1 Mariánské Lázně – Chebská, Tepelská; Toužim Detail
TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku Poděbrady Městec Králové, Nymburk, Poděbrady Detail
Čtyřlístek Nový Bor Cvikov, Nový Bor Detail
TJ Sokol Milovice Milovice Benátky nad Jizerou, Milovice Detail
Minivolejbal Fulnek Fulnek, Odry, Vítkov Detail
Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ Vsetín, Luh, pobočný spolek Vsetín Karolinka, Valašské Meziříčí, Vsetín Detail
ZŠ A MŠ SÁZAVKA Sázavka Ledeč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou, Zruč nad Sázavou Detail
TJ Sokol Bučovice - florbal Bučovice Bučovice, Rousínov, Slavkov u Brna Detail
Sokol Moravičany Moravičany Mohelnice – Nádražní, Zábřežská Detail
ZŠ a MŠ Morašice Morašice Chrudim – Obce Ležáků, Václavská; Třemošnice Detail
Cvičení pro rodiče s dětmi Chocerady Benešov, Vlašim Detail
Sportovní klub Nová Paka Hořice, Jičín, Nová Paka Detail
ŠSK ZŠ Benešov, Jiráskova 888 Benešov Benešov, Vlašim Detail
Školní sportovní klub při Gymnáziu Moravský Krumlov Moravský Krumlov Moravský Krumlov, Znojmo Detail
Artistic skating club Roller Sadská Český Brod, Kostelec nad Černými Lesy, Pečky Detail
Sportovní klub ZŠ T.G.Masaryka Frýdlant nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí Dobrá, Frýdek – Místek, Frýdlant nad Ostravicí Detail
Basketbalový klub Sokolov z.s. Sokolov Kynšperk nad Ohří; Sokolov – Boženy Němcové, Závodu Míru Detail
TJ Sokol Šlapanice Šlapanice Újezd u Brna, Šlapanice Detail
Florbal ZŠ Komenského Nová Paka Hořice, Jičín, Nová Paka Detail
Naruby Varnsdorf Rumburk, Šluknov Detail
Atletický kroužek ASSK při ZŠ K Milíčovu Praha 11 Praha 4 – Bohůňova, Matůškova, Vídeňská Detail
Odry, Komenda Odry Fulnek, Odry, Vítkov Detail
Školní sportovní klub Radnice Radnice Plzeň – Zábělská, Rokycany Detail
Sportuj ve škole Stará Červená Voda Hanušovice, Jeseník Detail
SVČ TYMY Holešov Holešov; Kroměříž – Albertova, Kaplanova Detail
Základní škola Horní Němčí Horní Němčí Uherský Brod, Uherské Hradiště Detail
T. J. Sokol Čtyři Dvory České Budějovice České Budějovice – Průběžná, Milady Horákové; Hluboká nad Vltavou Detail
Oddíl sportovní gymnastiky Opočno Opočno Dobruška, Nové Město nad Metují Detail
Tělovýchovná jednota Sokol Praha Vršovice – oddíl házené Praha 10 Praha 4 – Budějovická, Hasova, Nad Lesním divadlem, U Staré pošty Detail