455 týmům po celé zemi posíláme dohromady téměř 4 000 000 korun a zdravé potraviny!

Gymostrov, volejbal, Ostrov
ZŠ MASARYKOVA, atletika, Ostrov
SPŠ Ostrov, fotbal
ZŠ Matice školské, fotbal, České Budějovice
Capoeira, České Budějovice
Sokolská všestrannost, Boršov n. Vlt.
T.J. Sokol, všestrannost, Police n. Metují
ŠSK Police n. Metují, atletika
Horolezecký klub Ostaš, Police n. Metují
Sportovní klub ZŠ a MŠ Český Rudolec, atletika
Gymnázium Dačice, všestrannost
T.J. Sokol Kardašova Řečice, stolní tenis
SŠK Pačejov, všestrannost
T.J. Sokol Strakonice, všestrannost
ZŠ Cehnice, florbal
ŠSK při ZŠ Václava Talicha, atletika, Most
Hora Svaté Kateřiny, všestrannost, Litvínov
MŠ Pod lesem, všestrannost, Litvínov
Ano, biatlon, Litvínov
T.J. Sokol Hora Svaté Kateřiny, všestrannost
ŠSK při ZŠ Výprachtice, pohybové hry
T.J. Sokol Ústí n. Orlicí, všestrannost – žáci a žákyně
Mažoretky Tykadla, Ústí n. Orlicí
ZŠ a MŠ Těrlicko, všestrannost
Studánka, pohybové hry, Orlová
ZŠ a MŠ Żwirki iWigury, atletika, Těrlicko
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby n. Orlicí
T.J. Sokol Chleny, volejbal
Církevní ZŠ Borohrádek, všestrannost
ZŠ Záhoří, míčové sporty
Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek
Fotbalisté, Mirovice
ŠSK ZŠ Liberecká 26, všestrannost, Jablonec n. Nisou
T.J. Sokol Jablonec n. Nisou, všestrannost
ZŠ Lučany n. Nisou, pohybové hry
ŠSK při ZŠ Butovická, pohybové hry, Studénka
ŠSK Bílovec, fotbal
T.J. Sokol Bravantice, fotbal
ZŠ Chrastava, florbal
T.J. Sokol Chotyně, všestrannost – rodiče s dětmi
Doctrina ZŠ, všestrannost, Liberec
Oddíl PD Nové Sedlo, všestrannost, Karlovy Vary
SZŠ aVOŠZ Karlovy Vary, volejbal
ZŠ a ZUŠ Žlutice, všestrannost
MŠ Ostrava-Radvanice, všestrannost
ZŠ Ostrava-Radvanice, florbal
T.J. Sokol Radvanice-Bartovice, florbal
T.J. Sokol Bzenec, všestrannost, Kyjov
ŠSK J. A. Komenského, atletika, Kyjov
Klvaňovo gymnázium a SZŠ Kyjov, basketbal
T.J. Sokol Pelhřimov, všestrannost
Sportovní klub, Hořepník
Sportuj ve škole, všestrannost, Košetice
T.J. Sokol Bedřichov TK Chrisstar, tanec, Jihlava
SŠ PTA Jihlava, atletika, míčové sporty, posilování
T.J. Sokol Studená I., stolní tenis, Krahulčí
ZŠ a MŠ Děčín 4, Máchovo nám., všestrannost
T.J. Sokol Maxičky, všestrannost, Děčín
ZŠ Boletice, atletika, Děčín
ŠSK 1. ZŠ Sedlčany, florbal
T.J. Sokol Votice, florbal
T.J. Sokol Sedlčany, tenis
T.J. Sokol Úpice, všestrannost
Domky, všestrannost, Trutnov
ŠSK při ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší, volejbal
T.J. Sokol Říčany a Radošovice, rokenrol
T.J. Sokol Říčany a Radošovice, všestrannost
T.J. Sokol Říčany a Radošovice, atletika
DDM, lední hokej, Nový Bydžov
T.J. Sokol Chlumec n. Cidlinou, florbal
T.J. Sokol Chlumec n. Cidlinou, volejbal
ŠSK při Základní škole v Jemnici, atletika
Aerobik junior Sokol, Moravské Budějovice
ZŠ Otokara Březiny, atletika, Jaroměřice n. Rokytnou
ŠSK při ZŠ Výsluní, všestrannost, Uherský Brod
ŠSK při ZŠ Uherský Ostroh, lyžování
T.J. Sokol Uherské Hradiště, malý TeamGym 0
ZŠ Pionýrů, florbal, Uničov
ZŠ Dr.Hrubého 2, volejbal, Šternberk
T.J. Sokol Náklo, všestrannost
SK ZŠ Choryně, florbal
Žactvo a dorost, všestrannost, Valašské Meziříčí
Pole Dance M-Studio, Valašské Meziříčí
ŠSK ZŠ Újezd u Brna, všestrannost
ZŠ Sokolnice, všestrannost
T.J. Sokol Telnice, miniházená
Základní škola Neslovice, všestrannost
T.J. Sokol Padochov, všestrannost, Oslavany
T.J. Sokol Střelice, všestrannost
ZŠ a MŠ Domažlice, basketbal
ZŠ Poběžovice, atletika
T.J. Sokol Postřekov, fotba
ZŠ a MŠ Deštné vO. h., různé sporty
Aeriel, sport. gymnastika, České Meziříčí
Oddíl sport. gymnastiky, Opočno
Bikeklub Sokolisti, cyklistika, Náměšť n. Oslavou
Předškoláci, všestrannost, Dalešice
Sokol Výčapy, fotbal
ZŠ Smetanova Chotěboř, orientační běh
T.J. Sokol Okrouhlice, street dance
Aerobik – dívky, Habry
ŠSK při MSŠ Letovice, volejbal
Dětský folklórní soubor Jedovnická lipka, Jedovnice
Oddíl rodiče a děti, rekreační TV, Svitávka
T.J. Sokol Velké Meziříčí, házená – minižáci
MG Sokol Velká Bíteš, mod. gymnastika
Boráci, florbal, Bory
ŠSK Lilie, více sportů, Litomyšl
Volejbalová školička, Dolní Újezd
ZŠ Svitavy, Felberova 2, všestrannost
T.J. Sokol Moravský Krumlov, sport. gymnastika
SZŠ aVOŠZ Znojmo, florbal
ŠSK při Gymnáziu Komenského 4, florbal, Znojmo
Rodiče s dětmi, všestrannost, Moravany
ZŠ Polabiny 1, Družstevní florbal, Pardubice II
MSK Sokol Pardubice, karate
T.J. Sokol Kolín, sport. gymnastika
ZŠ a MŠ Starý Kolín, cyklistika
T.J. Sokol Velim, více sportů
SŠ, ZŠ, MŠ aDD Zábřeh, pohybové hry
ZŠ Ruda n. Moravou, florbal
ZŠ Loučná, florbal, Loučná n. Desnou
Oddíl deskových her, Příbor
TST, tanec, Hostašovice, Nový Jičín
ZŠ a MŠ Suchdol n. Odrou, všestrannost
ZŠ Vamberk, florbal
ŠSK ZŠ Rychnov n. Kněžnou, všestrannost
T.J. Sokol Lukavice, všestrannost
Mažoretkový a twirlingový tým Reliké, Kostelany
T.J. Sokol Všetuly, všestrannost, Holešov
SVČ TYMY, tanec, Holešov
Pružinky, gymnastika, Frýdek-Místek
ŠSK při gymnáziu P.Bezruče, Frýdek-Místek
Gymnastika při 11. ZŠ, Frýdek-Místek
T.J. Sokol Valdice, všestrannost
Florbal ZŠ Komenského, Nová Paka
T.J. Sokol Ostroměř, všestrannost
ŠSK, ZŠ 28. října, míčové hry, Neratovice
MŠ Harmonie U rybiček, všestrannost, Neratovice
T.J. Sokol Přívory, jezdectví, Všetaty
Mažoretky KELLY, Dubňany
ŠSK při ZŠ Očovská Hodonín, florbal
Sokol Podivín, všestrannost – žákyně
Sokol Komárov, všestrannost – oddíl rodičů a dětí
a předškolních dětí
T.J. Sokol Králův Dvůr, volejbal
T.J. Sokol Králův Dvůr, stolní tenis
Sportovní kroužek, fotbal, Šanov
Sokolíček, všestrannost, Rakovník
ŠSK ZŠ Kralovice, basketbal
Řecko-římský zápas, Mariánské Lázně
Ranní ptáčata, všestrannost, Mariánské Lázně
Základní škola Drmoul, pohybové hry
T.J. Sokol Přemyslovice, všestrannost
T.J. Sokol Luleč, stolní tenis
T.J. Sokol Podomí, turistika, Podomí
Základní škola Sušice, volejbal
T.J. Sokol Klatovy, všestrannost
T.J. Sokol Oplot, florbal, Přeštice
Sokol Mšené lázně, všestrannost
Mšené lázně, fotbal
Pastelka, basketbal, Mladá Boleslav
T.J. Sokol Mladá Boleslav, všestrannost
Judo Hachi T.J. Sokol Mladá Boleslav
T.J. Sokol Milevsko, atletika
ZŠ Bernartice, atletika
Draci Opařany, florbal
ZŠ a MŠ Morašice, všestrannost
T.J. Sokol Nasavrky, florbal
Oddíl všestrannosti, gymnastika, Chrast
T.J. Sokol Lomnice n. Popelkou, všestrannost
T.J. Sokol Poniklá, cheerleaders
ZŠ Mříčná, všestrannost
T.J. Sokol Smolkov, cyklistika, Háj ve Slezsku
ZŠ a MŠ Štěpánkovice, atletika
ZŠ Štítina, TV
ZŠ Vidnava, všestrannost
MSKA karate T.J. Sokol Šumperk
Florbalový klub, Písečná
T.J. Sokol Městečko Trnávka, všestrannost
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351, všestrannost
ZŠ Kostelní náměstí, florbal, Moravská Třebová
PREZIOSO Sokol Blatná, mažoretky
ZŠ Březnice, basketbal
Sokolíci, všestrannost, Blatná
Amálky, atletika, Kladno
Květinky T.J. Sokol Kladno, mažoretky
T.J. Sokol Kladno, basketbal
Kuřimští Sokolíci, všeobecné sportování rodičů a dětí
T.J. Sokol Lomnička, všestrannost
Tyršovka Kuřim, volejbal
Masarykova ZŠ Dolní Roveň, atletika
T.J. Sokol Sruby, fotbal
T.J. Sokol Vysoké Mýto, sport. gymnastika
T.J. Sokol Domašín, všestrannost, Vlašim
ŠSK ZŠ Benešov, Jiráskova 888, všestrannost
T.J. Sokol Pyšely – GymPyš, gymnastika
T.J. Sokol Dřevohostice, fotbal
T.J. Sokol Přerov – Mamut Skippers, rope skipping
ZŠ Lobodice, basketbal, Lobodice
Teamgym Sokol Napajedla, gymnastika
Obchodka Zlín, atletika
Lesňák, atletika, Zlín
T.J. Sokol Milovice, všestrannost
ZŠ Juventa, všestrannost, Milovice
T.J. Sokol Benátky, florbal, Benátky n. Jizerou
ZŠ Sion Hradec Králové, pohybové hry
T.J. Sokol, Oddíl sport. přípravy, Hradec Králové
T.J. Sokol Pražské Předměstí, Hradec Králové
5.A ZŠ Kamenice n. Lipou, atletika
5.B ZŠ Kamenice n. Lipou, fotbal
T.J. Sokol Černovice, fotbal
ZŠ a MŠ Besednice, florbal
SOŠ strojní a elektrotechnická, fotbal, Velešín
T.J. Sokol Kaplice, tenis
ZŠ F.L. Riegra, florbal, Semily
T.J. Sokol Příkrý, všestrannost
ZŠ PJB Vlachovo Březí, sálová kopaná
MŠ Prachatice, všestrannost
ZŠ Národní 1018, fotbal, Prachatice
Mažoretky SilverStar Žleby
ZŠ a MŠ Řečany n. L., atletika
ZŠ Chvaletice, fotbal
MŠ, kuželky, Tachov
ZŠ Chodová Planá + T.J. Slavoj Chodová Planá, fotbal
ZŠ Tachov Zárečná, basketbal
T.J. Sokol Poděbrady, sport. gymnastika
T.J. Sokol Velký Osek, všestrannost
DDM Symfonie, florbal, Poděbrady
Gymnázium Příbram, florbal
Sokol Příbram, stolní tenis
T.J. Sokol Jince, gymnastika
2. ZŠ Slaný Komenda, všestrannost, Slaný
ŠSK při ZŠ Velvary, florbal
Cvičeníčka, všestrannost, Malíkovice
T.J. Sokol Železný Brod, lyžování
ŠSK Žlutá ponorka, florbal, Turnov
Sokolská všestrannost, gymnastika, Turnov
Sokol Český Dub, volejbal
ZŠ Ještědská, florbal, Liberec
AŠSK při ZŠ Česká, florbal, Liberec
T.J. Sokol Bělá pod Bezdězem, házená
T.J. Sokol Mnichovo Hradiště, volejbal
ZŠ Bělá pod Bezdězem, pohybové hry
ŠSK Žinkovy, všestrannost
T.J. Sokol Blovice, fotbal
Gymnázium Blovice, florbal
OA a SOŠZE Žatec, softball
ZŠ Jižní, florbal, Žatec
T.J. Sokol Měcholupy, fotbal
ZŠ Lada Česká Lípa, netradiční sporty
ZŠ Slovanka, florbal, Česká Lípa
Kolomaz, florbal, Česká Lípa
Obchodní akademie, atletika, Česká Lípa
Ledovky ZŠ Jižní, Cheerleaders, Česká Lípa
Jižňáci, basketbal, Česká Lípa
T.J. Sokol Horní Bříza, všestrannost
T.J. Sokol Valcha, všestrannost, Plzeň 3
Růžovka, basketbal, Plzeň 3
ZŠ a MŠ Mostek, florbal
Schulzáky, přehazovaná, Dvůr Králové n. L.
T.J. Sokol Žíreč, všestrannost, Dvůr Králové n. L.
Sportovní gymnastika Krnov
Florbal Lichnov
ŠSK ZŠ Žižkova Krnov, všestrannost
ZŠ Chomutov, Školní 1480, florbal
ZŠ Chomutov, Zahradní 5265, volejbal
Sokol Spořice, všestrannost
ZŠ a MŠ Březno, fotbal
Sokol Spořice, zápas
ŠSK při ZŠ Lidická Bílina, turistika
T.J. Sokol Bílina, turistika
Sochoráček, všestrannost, Duchcov
ZŠ J. E. Purkyně a ZUŠ Libochovice, florbal
MŠ Sady pionýrů Lovosice, všestrannost
ŠSK při ZŠ Slavičín-Vlára, pohybové hry
Sportovní klub ZŠ Vizovice, atletika
Základní škola Jasenná, atletika
ZŠ Trnava, florbal
ZŠ Slušovice, lyžování
T.J. Sokol Olomouc-Nemilany, všestrannost
ZŠ Stupkova, Olomouc, basketbal
T.J. Sokol Křelov, všestrannost
Aerobik, Veselí n. Moravou
ZŠ, MŠ Blatnice p. Sv. Antonínkem, všestrannost
ŠSK Velká n. Veličkou, florbal
AŠSK Dolní Rožínka, florbal
T.J. Sokol Bystřice n. Pernštejnem, šerm
Sporťáček, pohybové hry, Bystřice n. Pernštejnem
MěSOŠ Klobouky u Brna, florbal
Sokol Syrovice, florbal
Školáci Sokol Židlochovice, všestrannost
ZŠ Bučovice 711, atletika
Gymnázium aOA, florbal, Bučovice
T.J. Sokol Lovčičky, všestrannost
T.J. Sokol Žďár n. Sázavou, mod. gymnastika
ZŠ a MŠ Sázava, míčové sporty
T.J. Sokol Nové Veselí, volejbal
ZŠ 28. října Žamberk, všestrannost
T.J. Sokol Líšnice, stolní tenis
T.J. Sokol Klášterec n. Orlicí, všestrannost
ŠSK při ZŠ Ladova, aerobic, Litoměřice
T.J. Sokol Terezín, všestrannost
Sokol Roudnice n. L., sport. gymnastika
ZŠ Dobříš Komenského nám. 35, gymnastika
T.J. Sokol Dobříš, florbal
T.J. Sokol Nový Kmín, všestrannost
ZŠ A MŠ Sázavka, všestrannost
ŠSK při Středisku volného času, Ledeč n. Sáz.
T.J. Sokol Ledeč n. Sázavou Céčko, stolní tenis
MŠ Smetanova, všestrannost, Humpolec
Sokol Herálec, florbal
ZŠ Senožaty, fotbal
ZŠ Třeboň Na Sadech 375, florbal
Sokol Suchdol n. Lužnicí, fotbal
SŠ České Velenice, všestrannost
ŠSK při ZŠ Zubří, atletika
T.J. Sokol Rožnov p.Radhoštěm, mod. gymnastika
T.J. Sokol Frenštát p.Radhoštěm, florbal
ŠSK ZŠ NaVýsluní, Brandýs n. L. – St. Boleslav
MŠ Brandýs n. L. – St. Boleslav, všestrannost
Tataři, fotbal, Předměřice n. Jizerou
T.J. Sokol Čtyři Dvory, všestrannost, České Budějovice
Filii – T.J. Sokol Hluboká n. Vlt., aerobic
Školní basketbalový klub, České Budějovice
ZŠ ČSA Veselí n. Lužnicí, TV
ZŠ Soběslav Komenského, florbal
SŠ řemeslná a ZŠ Soběslav, fotbal
ZŠ, Náchod, Komenského 425, TV
T.J. Sokol Náchod, všestrannost
T.J. Sokol Staré Město – Náchod, volejbal
T.J. Sokol Krouna, fotbal
MŠ Čtyřlístek Polička, všestrannost
Sokolátka, všestrannost, Svratouch
ŠSK při ZŠ s rozšířenou výukou HV, atletika, Teplice
T.J. Sokol Trnovany, kick-box, Teplice
Stolní tenis, Teplice
ŠSK při ZŠ Stříbrnická, všestrannost, Ústí n. L.
T.J. Sokol Ústí n. L., všestrannost
ŠSK při ZŠ Mírová, florbal, Ústí n. L. – Severní Terasa
ZŠ Unhošť, fotbal
T.J. Sokol Libčice n. Vlt., stolní tenis
Florbal Sokol Rudná
ŠSK ZŠ Jana Babáka, atletika, Brno-Žabovřesky
ŠSK při Gymnáziu M. Lercha, Brno
T.J. Sokol Brno – Horní Heršpice, krasojízda
TGJ Brno-Židenice, gymnastika
Gymnázium Brno, třída Kpt.Jaroše, všestrannost
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10, volejbal
ZŠ Přemyslovců, všestrannost, Louny
T.J. Sokol Chlumčany, všestrannost
T.J. Sokol Zbrašín-Hořany, všestrannost, Louny
MŠ VPodhájí, všestrannost, Rumburk
Barevka, volejbal, Varnsdorf
T.J. Sokol Stupno, posilování, Břasy
T.J. Sokol Plzeň-Doubravka, všestrannost
ŠSK Radnice, všestrannost
SK ZŠ Byšice, více sportů
T.J. Sokol Vysoká u Mělníka, florbal
ŠSK při ISŠT Mělník, futsal
ZŠ Spálov, všestrannost
Odry, Komenda, florbal
T.J. Sokol Pečky U14, basketbal
T.J. Sokol Český Brod, všestrannost
Základní a praktická škola Český Brod, futsal
T.J.S. Kraslice, basketbal
ZŠ Nejdek, Karlovarská, více sportů
K4, florbal, Nejdek
ZŠ U Lesa Nový Bor, všestrannost
ZŠ náměstí Míru Nový Bor, florbal
Čtyřlístek, vybíjená, Nový Bor
ZŠ a MŠ Stod, všestrannost
ŠSK DDM Stod, florbal
ŠSK DDM Stod, gymnastika
Sportovci při ZŠ Jablunkov, vybíjená
ZŠ Bystřice, házená
T.J. Sokol Pražmo-Raškovice, tenis
ŠSK Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov,
všestrannost, Krupka
ZŠ a MŠ Teplická, atletika, Krupka
T.J. Sokol Bohosudov, všestrannost, Krupka
ZŠ Vratimov, florbal
T.J. Sokol Ostrava-Třebovice, mod. gymnastika
T.J. Sokol Svinov, národní házená
T.J. Sokol Čelákovice, všestrannost
T.J. Sokol Nehvizdy, všestrannost
T.J. Sokol Mochov, všestrannost
Gymnázium Stříbro, TV
Sokol Plzeň III – Bory, všestrannost – předškoláci
ŠSK při 33. základní škole, fotbal, Plzeň 3
Sokol Plzeň III – Bory, všestrannost – žactvo, Plzeň 3
ŠSK ZŠ K. Klíče, více sportů, Hostinné
ŠSK ZŠ a MŠ Dolní Lánov, všestrannost
T.J. Sokol Dolní Kalná, všestrannost
MŠ Hronov Havlíčkova, všestrannost
T.J. Sokol Hronov, všestrannost – předškolní
T.J. Sokol Hronov, gymnastika
MŠ-Bruslička, koulená, Klášterec n. Ohří
ZŠ Rudolfa Koblice, atletika, Kadaň
ZŠ Na Podlesí, Kadaň, TV
ZŠ Starý Plzenec, všestrannost
T.J. Sokol, všestrannost, Plzeň 2 – Slovany
Sokol Plzeň I – SG, sport. gymnastika, Plzeň
ZŠ Třebotov, všestrannost,
T.J. Sokol Dobřichovice, volejbal
Radotín – Piráti, gymnastika, Praha 16
Gym T.J. Sokol Jaroměř, gymnastika
T.J. Sokol Jaroměř, atletika
T.J. Sokol Jaroměř, florbal
ZŠ Východní Varnsdorf, florbal
MŠ, koulená, Varnsdorf
ZŠ Bratislavská Varnsdorf, všestrannost
6. ZŠ Cheb, všestrannost
MŠ Aš Nohova, metaná
MŠ Aš-Moravská, fotbal
Sokol Moravičany, všestrannost
ZŠ Mohelnice, Vodní 27, atletika
T.J. Sokol Mohelnice, volejbal
T.J. Sokol Lysá n. L., tanec
Oddíl předškolního žactva, všestrannost, Lysá n. L.
Přípravkáři a spol., atletika, Lysá n. L.
MŠ Kosmonautů, koulená, Sokolov
ZŠ Sokolov, Běžecká, atletika
MŠ Sokolov, Pionýrů 1344, pohybové hry
Taneční soubor RITMO, tanec, Rychvald
ASŠK Bohumín, crossfit – vzpírání
Tenis T.J. Sokol Rychvald, tenis
T.J. Sokol Mariánské Hory, rugby, Ostrava
Gymnastický tým Petřkovice, Ostrava
TS Dancestyle, Moravská Ostrava a Přívoz
ŠSK při ZŠ, atletika, Praha 21
Pražské mažoretky, Praha 9
T.J. Sokol Vysočany, gymnastika, Praha 9
ZŠ Dolákova, všeobecný rozvoj, Praha 8
T.J. Sokol Čimice, všestrannost, Praha 8
T.J. Sokol Karlín, mod. gymnastika, Praha 8
T.J. Sokol Hodkovičky, mod. gymnastika, Praha 4
T.J. Sokol Lhotka, všestrannost, Praha 4
T.J. Sokol Vrané n. Vlt. I., mod. gymnastika
T.J. Sokol Kbely, pozemní hokej, Praha 19
ŠSK při ZŠ E. Beneše Čakovice, gymnastika, Praha 19
ŠSK při ZŠ E. Beneše Čakovice, teamgym, Praha 19
ŠSK při Gymnáziu J. Heyrovského, Praha 13
Sokol Vyšehrad TEAGYM, gymnastika, Praha 2
T.J. Sokol Královské Vinohrady, Praha 2
T.J. Sokol Dejvice I, sport. gymnastika, Praha 6
Taneční oddíl, všestrannost, Praha 6
T.J. Sokol Čertovka, všestrannost, Praha 1
ZŠ Eden, fotbal, Praha 10
ŠSK Hostýnská, pozemní hokej, Praha 10
Gymnázium Omská, atletika, Praha 10
T.J. Sokol Spořilov, všestrannost – žákyně, Praha 4
ZŠ Bří Jandusů, zdravotní TV, Praha 22
Moderní gymnastika, Praha 10
T.J. Sokol Kunratice, všestrannost, Praha 4
ZŠ Praha 4, Donovalská 1684, všestrannost
Atletický kroužek při ZŠ K Milíčovu, Praha 11

A naše podpora dětského sportu v regionech tím nekončí..

www.hybemesehezkycesky.cz

penny